Hydagen® Clean - Натуральний текстуруючий полімер

 

BASF розширює портфель біополімерів за допомогою схваленого COSMOS модифікатора реології Hydagen® Clean

Високоякісний біополімер на основі конжакової камеді дозволяє створювати перевірені екологічно чисті рецептури.

Натуральний текстуруючий полімер підходить для догляду за обличчям, тілом і засобам для укладання з приємними сенсорними профілями.

Hydagen® Clean доповнює портфель багатофункціональних природних рішень BASF Care Creations® із біополімерів.

Дюссельдорф-Хольтхаузен, Німеччина - 29 червня 2021 р. - Споживчий попит на натуральну косметику швидко зростає, що спонукає виробників засобів особистої гігієни шукати екологічно чисті альтернативи перевіреним рішенням. Зі схваленим COSMOS текстуруючим біополімером Hydagen® Clean, компанія BASF тепер пропонує природну альтернативу синтетичним полімерам. Модифікатор реології, що обробляється холодним способом, отриманий з бульб рослини конжак, що виростає в Південно-Західному Китаї, підходить для водних систем, таких як гелі, рідини та сироватки, а також для нових форматів, таких як пластирі, желе і відшаровування. Його плівкоутворювальні та гелеутворюючі властивості дозволяють створювати виняткові текстури.

Завдяки низькому вмісту мікробів та швидкому розчиненню як у холодній, так і в гарячій воді, Hydagen Clean відрізняється не тільки високою якістю, а й простотою використання. Він підходить для складів, сприятливих для мікробіома шкіри, і, як було доведено, має негайно охолоджувальну дію при використанні в складах патчів для очей. Завдяки своїй універсальності біополімер може використовуватися для створення засобів догляду за обличчям, тілом і укладанням із приємними сенсорними профілями.

Розробивши Hydagen Clean, BASF розширює асортимент інноваційних та екологічно чистих рішень. Відповідно до прийнятого компанією Sustainable Solution Steering методу, який допомагає клієнтам оцінити вплив їх продуктів на стійкість, Hydagen Clean є «прискорювачем», який робить значний внесок у ланцюжок створення об'єму. Це робить його ідеальним доповненням до існуючого портфеля біополімерів BASF Care Creations®, який базується на класі натуральних модифікаторів реології, включаючи Rheocare® XGN (чиста веганська ксантанова камедь) та Hydagen® 558 P (на основі водоростей). Біополімери BASF на 100% одержані з натуральної відновлюваної сировини. Всі вони піддаються біологічному розкладу та мають високий рівень чистоти, а також позитивний реологічний профіль. Вони також надають різні привабливі текстури як незмивним продуктам, так і продуктам, що змиваються, і забезпечують хороші плівкоутворюючі властивості - як самі по собі, так і в поєднанні з іншими інгредієнтами.

Завантаження:

 
 
 
Copyright © "BI-A-KHIM" Ltd 2015
 
Дивитись спочатку
Результати пошуку