Відновлення роботи

Шановні пані та панове, партнери та колеги!

В цей скрутний час для кожного українця та всього демократичного світу дуже важлива взаємопідтримка одне одного та рішучість у продовженні виконання своєї справи безумовно корисної для нашої держави, ії перемоги, подальшого мирного існування та сталого розвитку разом з цивілізованим світом!
Наша команда вчасно перебудувала та відновила свою роботу в повному обсязі з 24 березня.
Щиро віримо, що і ви, наші надійні партнери, в залежності від безумовно різних умов на місцях, плануєте не зупинятися та рухатися далі! Бажаємо вам миру та всіляких
успіхів на цьому складному шляху: разом ми подолаємо труднощі та горе, що спіткали нашу Україну, та зробимо ії  та наш народ ще красивішими!

Дякуємо кожному, єднаємось!

Слава Україні!

Детальніше...

Inolixir ® - the wellness elixir для здорової шкіри

INCI: Glycerin (and) Water (and) Inonotus Obliquus (Mushroom) Extract

Унікальний екстракт гриба чага для чутливої ​​та втомленої шкіри.

Рекомендоване дозування: 1%

Inolixir ™ - це унікальний субкритичний водяний екстракт гриба чага. Зібраний у дикій природі у канадських березових лісах. Метод екстракції Inolixir ™ був оптимізований для отримання високого рівня поліфенолів для поліпшення властивостей стримування запалень.

Маючи переваги як для втомленої, так і для чутливої ​​шкіри, Inolixir™ зменшує почервоніння шкіри, покращує її сяйво, зменшує темні кола під очима та зменшує появу дрібних зморшок на втомленій шкірі.

Сприяє здоров'ю шкіри завдяки своїм антиоксидантним та протизапальним властивостям. Зміцнює природну систему захисту шкіри, посилюючи бар'єрну функцію та мікросудинну мережу, активно знижує проникність капілярів, знижує чутливість шкіри.

Детальніше...

З Новим 2022 роком!

Шановні колеги, партнери, друзі!

Вітаємо Вас з наступаючими святами!

Яскравих моментів, неймовірних вражень, приємних зустрічей, незабутніх подій у 2022 році!
Дякуємо Вам за співпрацю в 2021 році і сподіваємося, що в новому 2022 році вона буде ще більш цікавою та плідною!

Щасливого Різдва та Нового року!колектив компанії "БІ" -А-ХІМ"

Детальніше...

Seanactiv- швидко омолоджує шкіру навколо очей

Компанія BASF's Care Creations® розробила новий інгредієнт Seanactiv ™ на основі сертифікованих органічних морських водоростей fucus vesiculosus, що покращує зовнішній вигляд контуру очей протягом першого тижня застосування.

Область навколо очей – це перша частина тіла, на якій виявляються видимі ознаки втоми, стресу, нездорового способу життя та старіння. Темні кола, гусячі лапки та тьмяна шкіра вважаються характерними ознаками. Seanactiv™ - екстракт сертифікованих органічних водоростей Fucus vesiculosus, надає швидкий та позитивний вплив на зменшення як ознак втоми очей, так і старіння області навколо очей. Новий інгредієнт сприяє зменшенню темних кіл, зморшок «гусячі лапки» та тьмяності під очима лише за один тиждень після застосування.

Крім того, екстракт водоростей сприяє покращенню загального сяйва шкіри навколо очей. Його дія доведена тестами in vitro та in vivo.

Розчиннний у воді, Seanactiv на 99,8% натурального походження та відповідає стандарту COSMOS для натуральної та органічної косметики.

Детальніше...

Запрошення на вебінар «Рішення BASF для інтимної гігієни»

15 вересня 2021 г. в 11:15 Катерина Русінова – Marketing Manager Personal Care в Росії та країнах СНД компанії BASF запрошує технологів та маркетологів підприємств – виробників косметичських гігієнічних засобів відвідати вебінар на тему «Рішення BASF для інтимної гігієни».На вебінарі Ви дізнаєтеся про тренди в сегменті, інгредієнти та рецептури, які допоможуть створити сучасні та затребувані продукти в такій спеціалізованій ніші.

Для участі у вебінарі необхідна попередня реєстрація.
У разі зацікавленості просимо звертатися до ТОВ "БІ-А-ХІМ".

 

Детальніше...

Старт конкурсу BASF Care Creations Awards 2021!

BASF повідомляє про старт нового раунду конкурсу BASF Care Creations Awards 2021!

Ще більше номінацій, ще цікавіші завдання для технологів і, як завжди, вражаючі призи!

Журі з 6 країн – експерти з Німеччини, Франції, Туреччини, Польщі та Росії.

Цього року раді подати двох спеціальних членів журі. Сергій Остріков - (засновник косметичного видавництва Ostrikov Beauty Publishing) у номінації "Формула Інновації" та Анастасія Чижевська (провідна Зеленого підкасту РБК, консультант з екологізації бізнесу, екоблогер) у номінації "Sustainability in Focus".

Конкурс проводиться у 6 номінаціях – п'ять із них для виробників косметики, які можуть надати для участі комерційні продукти, що знаходяться у промисловому виробництві.

І ще одна номінація для технологів – «Формула Інновації», в рамках якої розробники репрезентують власні рецептури, створені відповідно до конкурсного завдання.

Прийом заявок до 31 серпня 2021 року. 

Правила участі та опис номінацій – за посиланням http://basf-carecreations-awards2021.tilda.ws/

Детальніше...

Hydagen® Clean - Натуральный текстурирующий полимер

BASF расширяет портфель биополимеров с помощью одобренного COSMOS модификатора реологии Hydagen® Clean

Высококачественный биополимер на основе конжаковой камеди позволяет создавать проверенные экологически чистые рецептуры.

Натуральный текстурирующий полимер подходит для ухода за лицом, телом и средствами для укладки с приятными сенсорными профилями.

Hydagen® Clean дополняет портфель многофункциональных природных решений BASF Care Creations® из биополимеров.

Дюссельдорф-Хольтхаузен, Германия - 29 июня 2021 г. - Потребительский спрос на натуральную косметику быстро растет, что побуждает производителей средств личной гигиены искать экологически чистые альтернативы проверенным решениям. С одобренным COSMOS текстурирующим биополимером Hydagen® Clean компания BASF теперь предлагает естественную альтернативу синтетическим полимерам. Модификатор реологии, обрабатываемый холодным способом, полученный из клубней растения конжак, произрастающего в Юго-Западном Китае, подходит для водных систем, таких как гели, жидкости и сыворотки, а также для более новых форматов, таких как пластыри, желе и составы для отслаивания. Его пленкообразующие и гелеобразующие свойства позволяют создавать исключительные текстуры.

Благодаря низкому содержанию микробов и быстрому растворению как в холодной, так и в горячей воде Hydagen Clean отличается не только высоким качеством, но и простотой использования. Он подходит для составов, благоприятных для микробиома кожи, и, как было доказано, оказывает немедленное охлаждающее действие при использовании в составах патчей для глаз. Благодаря своей универсальности биополимер может использоваться для создания средств по уходу за лицом, телом и укладкой с приятными сенсорными профилями.

Разработав Hydagen Clean, BASF расширяет ассортимент инновационных и экологически чистых решений. В соответствии с принятым компанией Sustainable Solution Steering, методом, помогающим клиентам оценить влияние их продуктов на устойчивость, Hydagen Clean является «ускорителем», который вносит значительный вклад в цепочку создания стоимости. Это делает его идеальным дополнением к существующему портфелю биополимеров BASF Care Creations®, который основан на классе натуральных модификаторов реологии, включая Rheocare® XGN (чистая веганская ксантановая камедь) и Hydagen® 558 P (на основе водорослей). Биополимеры BASF на 100% получены из натурального возобновляемого сырья. Все они поддаются биологическому разложению и имеют высокий уровень чистоты, а также положительный реологический профиль. Они также придают различные привлекательные текстуры как несмываемым, так и смываемым продуктам и обеспечивают хорошие пленкообразующие свойства - как сами по себе, так и в сочетании с другими ингредиентами.

Детальніше...

Bix’Activ ® - Диета для чистой и матовой кожи

Жирная кожа - это результат гиперактивности желез, вырабатывающих избыток кожного сала. Его причины разнообразны: от гормональных изменений до факторов окружающей среды (например, погода или загрязнение воздуха) и образа жизни (например, употребление алкоголя, диета, богатая молочными продуктами и сахаром). Экстракт семян Bixa Orellana, Bix'Activ устраняет дерматологические корни этого состояния кожи, ограничивая избыточное производство липидов в сальных железах, кроме того, он блокирует сигнал, вызывающий гиперкератинизацию, и в результате помогает сузить поры. Плацебо-контролируемое клиническое исследование продемонстрировало выдающиеся результаты: количество активных сальных желез уменьшилось более чем на 50 процентов, а скорость выведения фолликулярного кожного сала снизилась более чем на 70 процентов. Bix'Activ одобрен COSMOS и ECOCERT и подходит для составов, сертифицированных NATRUE.


Детальніше...
 
 
 
Copyright © "BI-A-KHIM" Ltd 2015
 
COM_CONTENT_TO_TOP_B
Результати пошуку