Вітаємо!
Дорогі жінки!
Ми - чоловіки БІ-А-ХІМ вітаємо вас з жіночим святом Весни 8 березня!
Обіймаємо та любимо вас!
Бережемо одне одного, разом до Перемоги!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
О, Жінко!
Саме до тебе
КОХАННЯ промені
біжать- біжать жертовно!
Спеку Сонця,
Місяця холод - із себе,
Бʼєш Лицарів,
бо Одкровенням Вроди - повна!
---
Тільки один
є гідний твоїх Чар!
Палає саме він
вогнем твого бажання...
О, Жінко!
Загадка
та Божий Дар!
Блаженство!
Істина, що є - зачарування!
---
Ти – запахи
від збудження ВЕСНИ,
Від ароматів Квітів й Насолоди,
Дорослі Мрії,
Юнакові барви - сни,
Надії, Віри та Любові – Сходи!!!
---
В реально-віртуальнім світі
- Муза
Зухвала посмішка
на подвиг надихає.
Щасливий Джокер,
що в житті сильніш за Туза,
В Мелодії Любові -
Першу скрипку грає!
---
Сеньйора, Місіс,
Пані, Фрау, Дама...
Завжди,
скрізь гідна поклоніння:
Ти - Досконалість,
що з ребра Адама -
Всевишнього -
Най чарівне Творіння!
---
Ти - Королева балу
та життя!
Ти - Матір Божа,
Людства - Берегиня!
Звабливе Світло -
Космосу буття!
Підкорювач - слуга твій,
Господиня!!!

