Seanactiv- швидко омолоджує шкіру навколо очей

Компанія BASF's Care Creations® розробила новий інгредієнт Seanactiv ™ на основі сертифікованих органічних морських водоростей fucus vesiculosus, що покращує зовнішній вигляд контуру очей протягом першого тижня застосування.

Область навколо очей – це перша частина тіла, на якій виявляються видимі ознаки втоми, стресу, нездорового способу життя та старіння. Темні кола, гусячі лапки та тьмяна шкіра вважаються характерними ознаками. Seanactiv™ - екстракт сертифікованих органічних водоростей Fucus vesiculosus, надає швидкий та позитивний вплив на зменшення як ознак втоми очей, так і старіння області навколо очей. Новий інгредієнт сприяє зменшенню темних кіл, зморшок «гусячі лапки» та тьмяності під очима лише за один тиждень після застосування.

Крім того, екстракт водоростей сприяє покращенню загального сяйва шкіри навколо очей. Його дія доведена тестами in vitro та in vivo.

Розчиннний у воді, Seanactiv на 99,8% натурального походження та відповідає стандарту COSMOS для натуральної та органічної косметики.

 
 
 
Copyright © "BI-A-KHIM" Ltd 2015
 
COM_CONTENT_TO_TOP_B
Результати пошуку